3/25/2017

My inspiration - @sahlt_

Source: instagram.com/sahlt_
Hi guys! In today's post I will tell you how it happened that Alycia Tyre is my biggest inspiration. This girl is perfect - her posts and videos made me realize that each of us is unique and beautiful! Alycia is not ashamed to show publicly her body which is amazing ...This is why I love her so much.
If you want to know more about Sahlt and my story, I invite you to the rest of this post.
-
Hej kochani! W dzisiejszym wpisie opowiem Wam jak to się stało, że Alycia Tyre została moją największą inspiracją. Ta dziewczyna jest niesamowita - jej wpisy i filmy uświadomiły mnie, że każda z nas jest wyjątkowa i piękna! Alycia nie wstydzi się także pokazywać publicznie swojego ciała, które według niektórych ma wiele niedoskonałości... Ale wiecie co?! Dzięki temu, że ma ona w sobie tyle odwagi, ciepła i radości śmiało (przynajmniej ja) nazywam ją ideałem!

Source: instagram.com/sahlt_
It all started a year ago when I accidentally found a YouTube video where Sahlt showed how she does her everyday makeup. I noticed that she loves what she does and that she is very confident. After her channel I also found her profile on Instagram (instagram.com/sahlt_) and fell in love with it! Each of the photos is a bunch of inspiration. Outfits, make-up, tattoos and even delicious junk food that we can find on her profile have something in it ... Something that makes us want to look at the pictures all the time ♥
-
Wszystko zaczęło się rok temu kiedy wpadłam przypadkiem na film na YouTube, w którym Sahlt pokazywała jak wygląda jej codzienny makijaż. Od razu zauważyłam, że kocha to co robi i jest pewna siebie. Po chwili znalazłam także jej profil na Instagramie (instagram.com/sahlt_) i zakochałam się w jej zdjęciach! Każde z nich jest zbitkiem mnóstwa inspiracji. Stylizacje, makijaże, tatuaże czy nawet pyszne junk food, które znajdziemy na jej profilu mają w sobie to coś... Coś co sprawia, że mamy ochotę oglądać zdjęcia bez końca, cały czas ♥

Source: instagram.com/sahlt_
Now, Alycia has returned to regular filming for her YT channel, which I'm very happy about. I love watching her videos. Similarly, with pictures on Instagram - I'm always waiting for new ones. I don't know why but because of that I am constantly inspired and I want to do something; Simple example - write posts on my blog :)
-
Obecnie Alycia wróciła do regularnego kręcenia filmów na swój kanał na YT z czego niezmiernie się cieszę. Zawsze czekam na nie z niecierpliwością. Podobnie jest ze zdjęciami na Instagramie - codziennie przeglądam nowości, które się tam znalazły. Nie wiem dlaczego ale dzięki temu cały czas jestem zainspirowana i mam chęć coś robić; prosty przykład - pisać na blogu :)

Source: instagram.com/sahlt_
There is one more thing... She is not afraid to show her stretch marks or photos without make-up on social media. This makes it very positive for girls who have complexes on these points. They see that you do not have to be a perfect person with the perfect body to be unique. I am also one of them. Alycia gave me self-confidence and showed that everyone is wonderful!
-
Jest jeszcze jedna sprawa dzięki, której uważam Sahlt za niesamowitą dziewczynę - nie boi się ona pokazywać swoich rozstępów czy zdjęć bez makijażu. Dzięki temu wpływa to bardzo pozytywnie na dziewczyny, które mają kompleksy na tych punktach. Widzą one, że nie trzeba być perfekcyjną osobą z idealnym ciałem aby być kimś wyjątkowym. Ja także jestem jedną z nich. Alycia dała mi wiarę w siebie i pokazała, że każdy jest cudowny!

Source: instagram.com/sahlt_
Today's post was a bit different from the previous ones but I hope you like it too :) See you in the future XOXO
-
Dzisiejszy wpis był troszkę inny niż dotychczasowe jednak mam nadzieję, że się Wam spodobał :) Do zobaczenia w kolejnych XOXO

Copyright © 2016 Life by Susanna , Blogger